Doskonałe wakacje i atrakcje turystyczne Brennej

Doskonałe wakacje i atrakcje turystyczne Brennej Doskonałe wakacje i atrakcje turystyczne Brennej

Coraz więcej Polaków przekonuje się do tego, by rzeczywiście spędzać swoje wakacje w kraju. Zagraniczne wycieczki na pewno zaliczają się do niezwykle interesujących, a także fascynujących. Jednak na terenie naszego państwa z powodzeniem można znaleźć wiele ciekawych zakątków. Na przykład baza noclegowa w Brennej wyróżnia się wieloma ciekawymi atrakcjami przygotowanymi dla całej rodziny. W związku z tym, jeśli tutaj zarezerwujemy nocleg, na pewno nie pożałujemy tej decyzji.

Atrakcje turystyczne Brennej

Pierwszą taką ciekawą atrakcją turystyczną, z której na pewno skorzysta cała rodzina jest Park Turystyki. Mianowicie to właśnie w tym miejscu można skorzystać z wielu ciekawych obiektów sportowych. Wśród nich wymienia się również pole do mini golfa. Okazuje się, że nie brakuje tutaj także ciekawych atrakcji w czasie ferii zimowych. Ponieważ w tym miejscu również organizowane jest lodowisko, na którym nie brakuje małych i dużych łyżwiarzy.

Doskonałym pomysłem będzie odwiedzenie również takiego miejsca, jakim jest Brenna Centrum. Ponieważ właśnie tutaj mogą doskonale wybawić się zarówno dorośli, jak i również dzieci. Oprócz tego, że w tym miejscu mamy do czynienia z doskonale funkcjonującym parkiem linowym, to chyba największym zainteresowaniem cieszy się zjazd tyrolski, wyróżniający się długością aż 55 metrów. Ponadto wymienia się również takie atrakcje jak ścianka wspinaczkowa czy też dmuchane zjeżdżalnie kierowane bezpośrednio do dzieci.

Wakacje w Brennej

Jeśli zwiedzamy Brenną podczas wakacji, koniecznie powinniśmy wybrać się na przystań Wodną Hoacyna. Ponieważ właśnie tutaj mamy niebywałą okazję, by malownicze okolice zwiedzać z zupełnie innej perspektywy. Zatem, jeśli ktoś jest wielbicielem kajaków bądź rowerów wodnych, to właśnie w tym miejscu znajduje się wypożyczalnia tego rodzaju sprzętu wodnego.

Kolejną tego typu atrakcją jest Przystań Wodna Leśnica. Nazwa tego obiektu została zapożyczona od doliny Leśnica, w której funkcjonuje zapora wodna. Jest to wyjątkowe miejsce, ponieważ nie tylko mamy okazję wypożyczyć sprzęt wodny, ale również pływać w otoczeniu szczytów należących do Beskidu Śląskiego. W takim razie jesteśmy już przekonani do tego, że właśnie Brenna jest idealną miejscowością dla osób, które planują tutaj pobyt ze swoimi dziećmi. Ponadto można tutaj przyjeżdżać dosłownie przez cały rok, a nie tylko w czasie sezonu wakacyjnego.