23-letnia mieszkanka Lublina odpowie za posiadanie narkotyków. Kobieta, która była objęta policyjnym dozorem w związku ze sprawą pobicia, pojawiła się na komendzie z marihuaną i amfetaminą. Teraz grozi jej do 3 lat więzienia.

Doszło do groźnego wypadku w miejscowości Tokary w gminie Turobin. 63-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami.

34-letni kierowca Audi, będąc pod wpływem niemal 3,5 promila alkoholu, spowodował zniszczenie miejskiej infrastruktury w Łaziskach. Teraz czeka go sąd i potencjalna kara za nieodpowiedzialne zachowanie.

Zamojscy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci 50-letniego mieszkańca gminy Tyszowce, którego ciało odnaleziono w zalewie w Krasnobrodzie. Do tragicznego zdarzenia doszło po tym, jak mężczyzna wypłynął poza wyznaczone kąpielisko.

Policjanci z Komisariatu VII w Lublinie poszukują 65-letniego mieszkańca miasta, który ostatni raz był widziany 3 lipca. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Policja w Puławach zatrzymała 34-letniego mężczyznę, który mimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, kierował samochodem pod wpływem alkoholu. Mężczyzna przewoził również nietrzeźwych pasażerów.

Strona 1 z 13