Zderzenie na ul. Bursaki w Lublinie

Zderzenie na ul. Bursaki w Lublinie Zderzenie na ul. Bursaki w Lublinie fot: pixabay

Tragiczny wypadek na ul. Bursaki w Lublinie wzbudził niepokój we wtorek około godziny 16. Dwa pojazdy - samochód osobowy i motocykl - zderzyły się na skrzyżowaniu z ul. Rapackiego, pozostawiając kierowcę jednośladu z obrażeniami ciała, które wymagały hospitalizacji.

 

Niebezpieczne wyjazd z bocznej uliczki

Jak wynika z wstępnych ustaleń, kierująca toyotą kobieta nie zastosowała się do zasad pierwszeństwa, gdy wyjeżdżała z ul. Rapackiego. Zignorowała zbliżającego się motocyklistę, który poruszał się ul. Bursaki w kierunku ul. Związkowej. Brak reakcji kobiety doprowadził do niebezpiecznego zderzenia obu pojazdów.

Interwencja służb i dochodzenie policji

Po zderzeniu na ul. Bursaki w Lublinie, na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe - straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Kierowcę motocykla przetransportowano do szpitala z obrażeniami ciała. Obecnie funkcjonariusze drogówki przeprowadzają dochodzenie, aby ustalić szczegółowe okoliczności zdarzenia. Na szczęście, nie odnotowano większych utrudnień w ruchu drogowym.

Tragiczne zderzenie na ul. Bursaki w Lublinie stanowi przypomnienie o konieczności ostrożności i przestrzegania zasad ruchu drogowego, szczególnie na skrzyżowaniach. Mamy nadzieję, że dochodzenie policji pozwoli wyjaśnić wszystkie okoliczności tego wypadku, a kierowca motocykla szybko wróci do zdrowia.

źródło: lublin112.pl