Kolizja na al. Tysiąclecia w Lublinie

Kolizja na al. Tysiąclecia w Lublinie Kolizja na al. Tysiąclecia w Lublinie fot: pixabay

W tragicznym zdarzeniu drogowym na al. Tysiąclecia w Lublinie, dwa samochody osobowe - BMW i Kia - zderzyły się przy przejściu dla pieszych w pobliżu młyna Krauzego.

 

Zderzenie podczas ruchu w stronę centrum

Po tragicznym incydencie we wtorek wieczorem na al. Tysiąclecia w Lublinie, które skupiło uwagę strażaków oraz oczekiwanie na przybycie policji, okazało się, że oba pojazdy podróżowały w tym samym kierunku, w stronę centrum miasta. Kierowca kii odpowiedzialnie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, jednak kierowca BMW, z nieznanych przyczyn, nie zareagował na czas i doprowadził do zderzenia z pojazdem stojącym przed nim.

Oczekiwanie na interwencję policji

Mimo groźnie wyglądającego incydentu, na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń wymagających interwencji medycznej. Aktualnie uczestnicy kolizji oczekują na przybycie funkcjonariuszy drogówki, którzy będą badać szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. W międzyczasie, niewielkie utrudnienia w ruchu występują na al. Tysiąclecia w Lublinie.

Kolizja na al. Tysiąclecia w Lublinie stanowi przypomnienie o konieczności ostrożności i zachowania należytej uwagi na drodze, zwłaszcza w okolicach przejść dla pieszych. Miejmy nadzieję, że odpowiednie działania służb będą miały na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia i przyczynią się do zapobieżenia podobnym incydentom w przyszłości.

źródło: lublin112.pl