Zderzenie trzech samochodów w Lublinie

Zderzenie trzech samochodów w Lublinie Zderzenie trzech samochodów w Lublinie Fot: pixabay

W środę 29 maja jokoło godziny 16:30 na ul. Diamentowej w Lublinie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych: dwóch toyot i skody. Na miejsce przybyły służby ratunkowe, w tym policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Czego się dowiesz:

  • Jakie samochody brały udział w kolizji na ul. Diamentowej w Lublinie?
  • O której godzinie doszło do zdarzenia drogowego?
  • Jakie służby ratunkowe interweniowały na miejscu wypadku?
  • Czy osoby podróżujące pojazdami doznały poważnych obrażeń?
  • Jakie są skutki kolizji dla ruchu drogowego na ul. Diamentowej?

Zdarzenie na ul. Diamentowej

Według wstępnych ustaleń, kierujący toyotą mężczyzna poruszał się ul. Diamentową w kierunku ul. Romera. Po minięciu skrzyżowania z ul. Medalionów, wjechał w tył jadącej przed nim skody. Siła uderzenia była na tyle duża, że skoda uderzyła w kolejną toyotę.

Interwencja służb ratunkowych

Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyły służby ratunkowe. Policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego zabezpieczyły miejsce kolizji i przystąpiły do działań. Pomimo poważnie wyglądającego wypadku, osoby podróżujące pojazdami nie doznały poważniejszych obrażeń ciała.

Utrudnienia w ruchu

Funkcjonariusze drogówki prowadzą dochodzenie w celu ustalenia szczegółowych przyczyn kolizji. W wyniku zdarzenia zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku ul. Romera, co powoduje utrudnienia w ruchu drogowym.

źródło: Lublin112.pl