Recydywista brutalnie pobił bezdomnego w Lublinie

Brutalne pobicie w Lublinie Brutalne pobicie w Lublinie Zdjęcie redakcyjne

W czwartek, 30 maja, 46-letni mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Według ustaleń policji brutalnie pobił swojego znajomego, 67-letniego bezdomnego. Ofiara zmarła na miejscu.

Czego się dowiesz:

  • Jakie były okoliczności zabójstwa 67-letniego bezdomnego w Lublinie?
  • Kim jest oskarżony o zabójstwo mężczyzna?
  • Co wydarzyło się we wtorek przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie?
  • Jakie są konsekwencje prawne dla sprawcy tego brutalnego pobicia?

Lublin. Brutalne pobicie. Recydywista odpowie za zabójstwo

We wtorek, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie, doszło do tragicznego zdarzenia. Policjanci otrzymali zgłoszenie o pobitym mężczyźnie leżącym w krzakach przy pobliskim parkingu. Ofiara nie dawała oznak życia. "Niestety na ratunek dla mężczyzny było za późno. To 67-letni bezdomny. Na miejscu mundurowi zastali również dwóch mężczyzn i kobietę. Wszyscy byli nietrzeźwi. To osoby bezdomne" – poinformowała kom. Anna Kamola z zespołu prasowego lubelskiej policji.

"Niestety na ratunek dla mężczyzny było za późno. To 67-letni bezdomny. Na miejscu mundurowi zastali również dwóch mężczyzn i kobietę. Wszyscy byli nietrzeźwi. To osoby bezdomne" – kom. Anna Kamola.

Brutalne okoliczności

Według ustaleń, 46-letni napastnik podczas kłótni brutalnie pobił swoją ofiarę. Bił, kopał i skakał po ciele 67-latka. Po zatrzymaniu mężczyzna nadal był agresywny. Odpowie za zabójstwo w warunkach recydywy. Grozi mu dożywocie.

Śledztwo w sprawie tragicznego zdarzenia trwa. Policja i prokuratura badają wszystkie okoliczności, które doprowadziły do tej tragedii. 46-latek stanie przed sądem, a jego losy zostaną rozstrzygnięte zgodnie z przepisami prawa.

źróło: Radio Zet