W Lublinie chciał zabić brata siekierą

W Lublinie chciał zabić brata siekierą W Lublinie chciał zabić brata siekierą fot: pixabay

Lubelscy „łowcy głów” odnieśli kolejny sukces w działaniach przeciwko przestępczości. Zatrzymali 41-latka poszukiwanego listem gończym za usiłowanie zabójstwa swojego brata siekierą. Sprawa ta wywołała duże poruszenie wśród mieszkańców Lublina.

 

Operacja „Łowcy Głów” - skuteczne działania policji


Policjanci „Łowców Głów” działający na terenie Lublina odnotowali kolejne sukcesy. Tym razem zatrzymali 41-letniego mężczyznę poszukiwanego za próbę zabójstwa, który uciekł przed ogłoszeniem prawomocnego wyroku. Śledztwo w tej sprawie trwało kilka lat, a dzięki starannym działaniom policji, sprawca został skutecznie zatrzymany.

Próba ukrycia się na Kośminku - udana akcja policji


Mężczyzna próbował ukryć się na terenie Lublina, udając, że nie ma go w swoim mieszkaniu. Jednak operatywna reakcja policji, włącznie z wezwaniem strażaków do siłowego wejścia, doprowadziła do jego zatrzymania. Teraz 41-latek został doprowadzony do zakładu karnego, aby odbyć wyrok 4 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie 41-latka za próbę zabójstwa brata siekierą to kolejny przykład skuteczności działania „Łowców Głów” w walce z przestępczością. Dzięki determinacji i profesjonalizmowi policji, sprawca został doprowadzony przed wymiar sprawiedliwości, a mieszkańcy Lublina mogą czuć się bezpieczniej.

źródło: radio.lublin.pl