Policja poszukuje 65-letniego mieszkańca Lublina

Policja poszukuje 65-letniego mieszkańca Lublina Policja poszukuje 65-letniego mieszkańca Lublina Zdjęcie redakcyjne

Policjanci z Komisariatu VII w Lublinie poszukują 65-letniego mieszkańca miasta, który ostatni raz był widziany 3 lipca. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Czego się dowiesz:

  • Kiedy ostatni raz widziano zaginionego mężczyznę?
  • Jak wygląda rysopis zaginionego 65-latka?
  • Gdzie mężczyzna mógł być widziany po raz ostatni?
  • Jakie cechy charakterystyczne posiada zaginiony?
  • Jak można pomóc w poszukiwaniach?

Ostatnie widzenie

65-letni mężczyzna z Lublina ostatni raz był widziany 3 lipca 2024 roku przy ulicy Zielonej w Lublinie. Od tego momentu nie skontaktował się z rodziną ani znajomymi, co wzbudziło ich zaniepokojenie i skłoniło do zgłoszenia zaginięcia na policję.

Rysopis zaginionego

Zaginiony ma krępą budowę ciała, siwe, bardzo krótkie włosy lub jest łysy, niebieskie oczy, prostolinijny nos, normalne przylegające uszy i pełne uzębienie. Charakterystyczne cechy to blizna nad prawym okiem oraz blizna w lewym dolnym kąciku ust. W dniu zaginięcia mógł być ubrany w jeansowe spodnie, jasną czapkę z daszkiem oraz czerwone buty sportowe. Może mieć przy sobie czarną torbę zakładaną na ramię.

Apel policji

Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, o kontakt z dyżurnym Komisariatu VII w Lublinie pod numerem telefonu 47 811 49 20, osobiście pod adresem Lublin, ul. Wyżynna 18 lub na numer alarmowy 112. Wszelkie informacje mogą okazać się kluczowe w odnalezieniu mężczyzny.

źródło: lublin112.pl